17 września 2019 r.  wychowawcy, rodzice i uczniowie naszej szkoły spotkali się po zajęciach szkolnych na integracyjnym ognisku. Odbyło się ono na terenie Parku Dworskiego w Niwkach należącego do firmy Eljot Nature - Pit Metal, która to przygotowała miejsce, drewno i przekąski. W organizację imprezy włączyła się również Rada Szkoły. Wychowawcy zapewnili opiekę, gry i zabawy rekreacyjne. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego pieczenia kiełbasek w ognisku. Kiełbaska pieczona samodzielnie smakuje najlepiej – mniam, mniam. Potem wspólna zabawa na świeżym powietrzu, w bajecznej atmosferze, wśród starych drzew i oswojonych leśnych zwierząt. Nie mogło zabraknąć podchodów, zabawy w chowanego i różnych gier rekreacyjnych.  Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze, nie było czasu na nudę a wszystkim dopisywał bardzo dobry humor.

Serdecznie dziękujemy organizatorom.

Samorząd Uczniowski.