1 września 2020r miało miejsce w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.  Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczęliśmy Mszą Świętą w kościele parafialnym w Zalipiu, skąd później udaliśmy się do naszej szkoły. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele z wielką radością i entuzjazmem przekroczyli ponownie progi szkoły, ponieważ długa rozłąka, do której zmusiła nas pandemia sprawiła, że każdy zatęsknił za normalną szkoła i tradycyjnymi lekcjami. Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała uczniów, a następnie przedstawiła procedury bezpieczeństwa na terenie placówki z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego. Wyrażając przy tym nadzieję, że dzięki zastosowanym zasadom, uda nam się bez przeszkód kontynuować edukację w formie stacjonarnej. Dziękujemy Pani Dyrektor oraz całemu Gronu Pedagogicznemu za zaangażowanie w przygotowanie naszej szkoły do funkcjonowania w trybie stacjonarnym.