Z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej byli uczniowie klas 1 - 3 naszej szkoły. Dzięki wspaniałemu przyjęciu nas przez serdeczne Panie Anie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących funkcjonowania biblioteki, jej zbiorów. Wiemy też, że możemy zapisać się na bardzo ciekawe zajęcia. Czas minął miło i szybko. Serdecznie Paniom dziękujemy!Z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej byli uczniowie klas 1 - 3 naszej szkoły. Dzięki wspaniałemu przyjęciu nas przez serdeczne Panie Anie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących funkcjonowania biblioteki, jej zbiorów. Wiemy też, że możemy zapisać się na bardzo ciekawe zajęcia. Czas minął miło i szybko. Serdecznie Paniom dziękujemy!