Galeria rok szkolny 2016/2017

Szkoła Podstawowa w Pilczy Żelichowskiej, wzorem lat ubiegłych przystąpiła do akcji organizowanej przez Maltańską Służbę Medyczną odz. w Tarnowie włączając się w przygotowanie paczek dla dzieci z polskich rodzin mieszkających na Ukrainie. Paczki trafią do Wspólnoty Polskiej w Stryju i Strzałkowicach oraz do Przedszkola prowadzonego przez Siostry Służebniczki NMP Niepokalanej w Krysowicach koło Mościsk. Do akcji przystąpiły rodziny dzieci uczęszczających do naszej szkoły, nauczyciele, niektórzy mieszkańcy okolicznych wiosek oraz rodziny spoza obwodu naszej szkoły i innych gmin. Zbieraliśmy artykuły spożywcze, przybory szkolne, środki higieny, zabawki oraz pościel. Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i hojność. Niech podziękowaniem będzie uśmiech każdego obdarowanego dziecka.
Szkoła