W piątek 18 października 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się finał rozgrywek Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA. Reprezentant naszej szkoły Daniel Cieśla zajął pierwsze miejsce w skoku w dal (5,57 m.) i drugie w biegu na 100 metrów (12,45 s.) To historyczne wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy uczeń naszej szkoły został mistrzem i wicemistrzem wojewódzkim w konkurencjach lekkoatletycznych zdobywając złoty i srebrny medal. Do finałów awansował również Maksymilian Gryz, który w biegu na 100 m. był 24 a w biegu na 300 m. zajął 19 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.