Galeria rok szkolny 2019/2020

24 października 2019 roku w Hali Sportowej SP w Oleśnie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej. W zmaganiach udział wzięły cztery drużyny: Szkoła Podstawowa w Oleśnie, Szkoła Podstawowa w Zalipiu, Szkoła Podstawowa w Dąbrówkach Breńskich i reprezentacja naszej szkoły. Zawodnicy walczyli o awans do rozgrywek powiatowych oraz tytuł Mistrza Gminy. Rywalizacja przebiegła w systemie każdy z każdym. Drużyna  naszej szkoły odnotowała dwa zwycięstwa i jedną porażkę zajmując ostatecznie drugie miejsce w zawodach. Gratulujemy.

 Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy a za miejsca I – III okazałe puchary.
Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i zapewnienie nagród.
                                                                                                                    Drużyna SP Pilcza.