Galeria rok szkolny 2019/2020

W sobotę 22 lutego 2020 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Oleśnie odbyły się Zawody Szachowe Szkół Podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło 19 uczniów szkół podstawowych z naszej gminy. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach, systemem szwajcarskim na dystansie 6 rund. Wśród chłopców najlepszy wynik uzyskał Gryz Albert,  trzecie miejsce zdobył Cossu Angelo, czwarte: Kapłon Maciek. Z naszej szkoły w zawodach udział wzięli również: Siwicki Paweł, Leżoń Mariusz i Chmielowski Daniel. W kategorii dziewcząt czwarte miejsce zajęła Chmielowska Beata. Za miejsca I – III zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, za pozostałe miejsca dyplomy za udział.
Organizator: GZ LZS w Oleśnie i  Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie.

Gratulujemy naszym szachistom. Życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy organizatorom.
                                                                                                             Samorząd Szkolny.