W pierwszym dniu ferii uczniowie naszej szkoły skorzystali z możliwości czynnego wypoczynku i wzięli udział w Gminnym Indywidualnym Turnieju Tenisa  Stołowego. Zawody miały miejsce w ZSP w Brniu a do wypoczynku na sportowo zaprosiło  GZ LZS w Oleśnie. Dziękujemy! Uczniowie.

10 stycznia  w naszej szkole miała miejsce „Zabawa Choinkowa”. Uczniowie pod opieką nauczycieli wykonali dekorację na korytarzu szkolnym. Rada Szkoły wspólnie z Radami Oddziałowymi z poszczególnych klas zapewniła jednoosobową orkiestrę z dobrą muzyką i ciekawymi zabawami. Na zmęczonych zabawą czekały pyszne kanapki, ciasto,  napoje i gorąca, prosto z pieca, pyszna pizza. Wszyscy wracali do domu w doskonałych nastrojach. Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej, bezpiecznej zabawy.

SAMORZAD SZKOLNY