Start

Chylimy głowy przed Panem dyrektorem i nauczycielami. Dziękujemy za Wasz trud, poświęcenie, niecodzienną cierpliwość i nieziemską wytrzymałość. Dziękujemy za troskę i pomoc, na którą zawsze możemy liczyć. Przepraszamy za wszystkie zmartwienia i przykrości, których byliśmy autorami. Dołożymy wszelkich starań, abyście w nowym roku szkolnym byli z nas dumni i mieli satysfakcję, że wychowujecie nas na dobrych ludzi.

Bądźcie nam zdrowi i wiecznie młodzi
zmysł pedagoga niech nie zawodzi,
gdy każe wierzyć, że macie rację
smutki niech jadą też na wakacje,
a wy w spokoju wypoczywajcie
i uśmiechnięci do nas wracajcie.

Życzymy wszystkim nauczycielom  wiele szczęścia w życiu osobistym.  Niech zaczynające się wakacje będą wspaniałym wypoczynkiem, niech każdy dzień wita Was słońcem i pogodą.

Kochani rodzice. Dziękujemy Wam  za trud i pracę włożona w nasze wychowanie, za troskliwą opiekę i pomoc , na którą zawsze możemy liczyć. Dziękujemy, że wierzycie w nas , dostrzegacie w nas to , co najlepsze, że nas kochacie. Może tego nie mówimy, ale widzimy wasze codzienne starania. Jeśli przypadkiem sprawiliśmy wam przykrość to teraz przepraszamy.

Życzymy wszystkim miłego odpoczynku, dobrej, bezpiecznej zabawy, by wszyscy zdrowi zadowoleni i szczęśliwi i z wielkim zapałem do pracy wrócili do szkoły, gdy przyjdzie pora.

DO WIDZENIA.

SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKA