Start

Niestety wakacje szybko mijają, zostają tylko wspomnienia i liczne zdjęcia, do których chętnie zawsze wracamy. A jest co oglądać, były zawody, kolonie, liczne wyjazdy. Zobaczmy i my krótką relecję z tego co było:

23  czerwca  2018 r. na obiekcie sportowym „Orlik 2012” w Oleśnie odbyły się zawody sportowo – rekreacyjne dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy. Zawody zorganizowało i przeprowadziło GZ LZS w Oleśnie. Rywalizowano w turnieju piłki nożnej, biegu na długość boiska, slalomie z prowadzeniem piłki, rzucie lotką do tarczy i rzucie piłką do kosza. Licznie przybyli uczniowie naszej szkoły podjęli sportową walkę w każdej dyscyplinie zdobywając  pamiątkowe medale.

Dziękujemy organizatorom.

 

30 czerwca 2018 r. grupa uczniów z naszej szkoły wyjechała na kolonię do Głuchołazów. Było 10 dni atrakcji: szukanie złota i diamentów, zdobywanie szczytów górskich, wycieczki rowerowe do Czech, strzelanie z łuku, zwiedzanie kopalni złota, liczne zawody sportowe, relaks w grocie solnej, zwiedzanie sanktuariów, oglądanie spektakli teatralnych oraz liczne zajęcia ze strażakami (np. nauka I pomocy, rozwijanie węży, zajęcia ze sprzętem strażackim). Wszyscy wrócili z pamiątkami, plecakami, dyplomami, koszulkami. Organizatorom serdecznie dziękujemy i liczymy, że jeszcze zorganizują taki wypad, być może nad morze.