Start

Jubileusz stulecia wolnej Polski to wyjątkowy czas, który w sposób szczególny skłania do refleksji i zadumy nad bohaterskimi dokonaniami naszych przodków. To również czas uświadamiania sobie tego, jaka tak naprawdę jest Polska z wszystkimi jej sukcesami, porażkami, dokonaniami, historią, pięknem, a przede wszystkim niezłomnością w dążeniu do wolności. Jednym z działań realizowanych przez naszą szkołę w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę było wykonanie prac plastycznych na wystawę pt. „Dumni z Polski” zorganizowaną przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnie w ramach Projektu pn. „Nasza Odzyskana”.

Uroczyste otwarcie wystawy odbyło się 23 października 2018 roku. Prace uczniów naszej szkoły zostały wysoko ocenione i nagrodzone. Nagrody, wyróżnienia oraz dyplomy za udział na specjalnym apelu  wręczył dyrektor szkoły.