Start

9 września na obiekcie sportowym „Orlik 2012” w Oleśnie przeprowadzono zawody sportowe pod nazwą „Inauguracja roku szkolnego 1027/2018 na sportowo”. Zawody zorganizowało GZ LZS Olesno. Uczniowie naszej szkoły w turnieju piłki nożnej pokonali SP Zalipie 1:0, SP Dąbrówki Breńskie 2:1 oraz SP Olesno 4:0, zgromadzili 9 pkt. zajmując pierwsze miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Mosio Paweł, Lelek Wiktor, Cieśla Daniel, Kwapień Łukasz, Gryz Maksymilian, Siwicki Bartłomiej, Smoła Adrian, Lizak Patrycja i Stec Patrycja.

Wyniki naszych uczniów w konkurencjach rekreacyjno – sportowych:
- rzut lotka do tarczy chłopców:
Lelek Wiktor – I miejsce,
- rzut piłką do kosza dziewcząt:
Mosio Justyna – I miejsce,
Lizak Patrycja – II miejsce,
- rzut piłką do kosza chłopców:
Cieśla Daniel – I miejsce,
- bieg na długość boiska chłopców:
- Cieśla Daniel I miejsce.

Zawodnicy za miejsca I – III otrzymali pamiątkowe medale. Okolicznościowy medal dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Mosio Paweł.
Medal dla najlepszego strzelca turnieju otrzymał Cieśla Daniel.
Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych wyników sportowych. Brawoooooo. Życzymy dalszych sukcesów.
Dziękujemy organizatorom.

                                                                   Samorząd Uczniowski

IMG 20170909 032044