9 grudnia w Szkole Podstawowej w Oleśnie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Gminy  w Tenisie Stołowym. Szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców i jedna dziewcząt. Nasi chłopcy zajęli ostatecznie drugie i trzecie miejsce zdobywając dyplomy i piękne puchary. Gratulujemy.
Dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie zawodów oraz ufundowanie za miejsca I -III pamiątkowych dyplomów i pucharów.

Samorząd Szkolny.

6 grudnia do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj. Odwiedził każdą klasę rozdając upominki.  Najmłodsi - dzieci z oddziału „0” przygotowały krótką część artystyczną dla św. Mikołaja. Każde dziecko recytowało wiersz i wspólnie śpiewano piosenki. Po wysłuchaniu części artystycznej św. Mikołaj obdarował każde dziecko prezentem. Miłą niespodzianką był podarunek dla całej grupy przedszkolnej – wózki, lalki, gry zachwyciły dzieci. Święty nie zapomniał również o wychowawcach i nauczycielach.

DZIĘKUJEMY ŚW. MIKOŁAJU. ZAPRASZAMY ZA ROK.