Aktualności

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły, 28 września została zorganizowana próbna ewakuacja. Głównym jej celem było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku zaistnienia zagrożenia dla życia i zdrowia. Uczniowie wraz z nauczycielami wzorowo opuścili budynek szkoły, który został sprawdzony przez jej pracownika. Ta coroczna akcja pozwala wypracować prawidłowy model zachowania na wypadek zagrożenia.

27 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka integracyjna. Uczniowie mogli wspólnie spędzić czas na rozmowach i wspaniałej zabawie. Dodatkowym elementem tego spotkania były pyszne kebaby. Zabawa była wspaniała, a potwierdzeniem tego jest poniższa fotorelacja

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszej grupie dzień ten spędziliśmy na zabawach i tańcach z muzyką.