pilcza życzenia.jpg

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Ozdoby wielkanocne”. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-VIII.Wykonali piękne pisanki, stroiki, koszyczki oraz inne ozdoby wielkanocne. Wszystkie prace zostały nagrodzone, a wyniki zostaną ogłoszone po świętach. Ozdoby wykonane przez uczniów można obejrzeć na wystawie wykonanej z okazji Świąt Wielkanocnych w naszej szkole.

5 kwietnia odbył się w naszej szkole uroczysty apel upamiętniający postać Jana Pawła II. W ten sposób uczniowie oddali cześć i wyrazili ogromną wdzięczność Papieżowi za Jego posługę miłości Kościołowi i rodzinie ludzkiej, za to, że niósł orędzie wiary i nadziei współczesnemu światu, że brał w obronę ubogich, cierpiących, prześladowanych i chorych, a przede wszystkim za to, że tak kochał dzieci i młodzież.