Aktualności

Z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej byli uczniowie klas 1 - 3 naszej szkoły. Dzięki wspaniałemu przyjęciu nas przez serdeczne Panie Anie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących funkcjonowania biblioteki, jej zbiorów. Wiemy też, że możemy zapisać się na bardzo ciekawe zajęcia. Czas minął miło i szybko. Serdecznie Paniom dziękujemy!Z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej byli uczniowie klas 1 - 3 naszej szkoły. Dzięki wspaniałemu przyjęciu nas przez serdeczne Panie Anie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących funkcjonowania biblioteki, jej zbiorów. Wiemy też, że możemy zapisać się na bardzo ciekawe zajęcia. Czas minął miło i szybko. Serdecznie Paniom dziękujemy!

Dnia 18 maja dzieci klas 1- 3 naszej szkoły były na wspaniałej wycieczce. Podziwialiśmy uroki Puszczy Jodłowej oddychając świeżym powietrzem. Byliśmy na Świętym Krzyżu, gdzie atrakcji i wrażeń było moc. Później udaliśmy się do Krzemionek Opatowskich, aby wejść do prastarej kopalni krzemienia pasiastego. Cieszymy się, że pogoda nam pięknie dopisała. Wróciliśmy w dobrych humorach i z głowami pełnymi niezapomnianych wrażeń.

18 maja 2022 przypada 102 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony osobie Karola Wojtyły. Uczniowie klas IV i V przygotowali montaż słowno-muzyczny przypominający nam pierwsze lata życia naszego przyszłego patrona.