Aktualności

Jak co roku, zwłaszcza w okresie mikołajkowo-świątecznym, nasza szkoła włącza się w akcje charytatywne. Takie działania uczą empatii, współpracy i przynoszą realną pomoc potrzebującym, angażując tym samym całą społeczność szkolną. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie paczek dla potrzebujących.

W naszej szkole odbył się konkurs piosenki patriotycznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz nagrody.

8 grudnia Emilia i Nadia wzięły udział w półfinale wojewódzkim w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt. Zawody rozegrano w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tarnowie. Dziękujemy organizatorom i gospodarzowi turnieju.