10 listopada odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie klas IV, V i VI pod kierunkiem Pani Kingi Kubackiej i Pani Katarzyny Bednarz zaprezentowali montaż słowno - muzyczny mający na celu ukazanie tego jak wielkim szczęściem jest żyć w wolnej ojczyźnie oraz że wolność niestety nie jest nam dana raz na zawsze i musimy o tym pamiętać. Ponadto nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu” tak więc akademia rozpoczęła się o godzinie 11:11 i pierwszym jej punktem było uroczyste odśpiewanie ,,Mazurka Dąbrowskiego”. Dziękujemy uczniowi Mateuszowi Mosio za prowadzenie całej uroczystości oraz członkom pocztu sztandarowego za zaangażowanie w obchody tego Narodowego Święta w naszej szkole.