19 października odbyło się uroczyste przyjęcie do społeczności szkolnej uczniów klasy 1. Zanim pierwszaki złożyły ślubowanie, musiały pokazać czego nauczyły się w szkole od początku września. Przedstawiły przed rodzicami, nauczycielami i starszymi kolegami program artystyczny przygotowany pod okiem wychowawczyni p.Marty Wrona. Po części artystycznej i życzeniach od starszych kolegów odbyło się uroczyste ślubowanie oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała Pani Dyrektor specjalnie na tę okazję przygotowanym ołówkiem. Pierwszaki otrzymały z tej okazji pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Rodzice zadbali też o słodki poczęstunek dla swoich pociech. Ten dzień na pewno zostanie pierwszakom na długo w pamięci.