Galeria rok szkolny 2019/2020

Dzień 11 listopada, to pamiętna data w dziejach naszego narodu. W całym kraju dzień ten świętowany jest niezwykle uroczyście. Przedstawiciele naszego kraju, Wojsko Polskie, Poczty Sztandarowe i wszystkie służby mundurowe biorą udział w uroczystych mszach i wiecach upamiętniających odzyskanie przez nasz kraj niepodległości. Również nasza szkoła upamiętniła 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości akademią, która przybliżyła zebranym drogę ojczyzny do wolności. Dzięki naszym artystom mogliśmy choć na chwilę przenieść się w przeszłość, kiedy to Polacy walczyli o to, aby „Polska była Polską”. W tym dniu również o godzinie 11.11, symbolizującej świąteczną datę, odśpiewany został przez wszystkich zebranych hymn, włączając tym samym naszą szkołę do akcji "Szkoła do hymnu". Cieszmy się wolnym krajem i dbajmy o naszą Ojczyznę najlepiej jak tylko potrafimy.