Galeria rok szkolny 2020/2021

Mimo trwającej epidemii czas biegnie do przodu, nie możemy zapominać o ważnych datach z historii naszego państwa. Właśnie jutro będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Co prawda nie możemy się teraz gromadzić aby móc wspólnie uczcić to ważne wydarzenie tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Niemniej jednak uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli. Nie zapomnieli o ważnej dacie o której każdy Polak pamiętać powinien i w związku z tym przygotowali krótką wzmiankę na ten temat. Zapraszamy więc wszystkich do obejrzenia filmiku wykonanego przez uczniów klasy VII pod kierunkiem wychowawcy, dziękujemy również Adrianowi (kl VII) za wspaniałą obróbkę techniczną filmu :)

Film do obejrzenia na facebooku na profilu naszej szkoły. Zapraszamy :)

https://www.facebook.com/100023404853282/videos/836332987156855